.

.

Женски Панталони Трендовски Печатени Лабави Удобни Микро Разгорени Панталони

Женски Панталони Трендовски Печатени Лабави Удобни Микро Разгорени Панталони

DEN 172.64
Залиха
Достапно за нарачка

Големина : С Половината : 70см/27,56" Колк : 98см/38,58" Должина : 100см/39,37" Големина : М Половината : 75см/29,53" Колк : 103см/40,55" Должина : 101см/39,76" Големина : Л Половината : 80см/31,50" Колк : 108см/42,52" Должина : 102см/40.16" големина : xl Половината : 85см/33.46" Колк : 113см/44.49" Должина : 103см/40.55" големина : xxl половината : 90см/35.43" колк : 118см/46.46" Должина : 104см/40.94" големина : Хххл половината : 95см/37.40" колк : 123см/48.43" должина : 105см/41.34" големина : ххххл половината : 100см/39.37" колк : 128см/50.39" должина : 106см/41.73" големина : хххххл половината : 106см/41.73" колк : 133см/52.36" должина : 107см/42.13" корисно за пролет,лето,aut,улична облека и секојдневно носење,исто така може да носи дома или Излегување, дневно /канцеларија/запознавање, работа, бизнис,Танц,Забава, одмор на Плажа. Одлично за забава, Секојдневно, Плажа. Внимателен избор на материјали за нега на кожата на клиентот. Нашите производи се достапни во различни модели или бои. Машина за перење за дополнителен мир на умот. Ги цениме вашите повратни информации, се надеваме дека ќе ни ги дадете вашите повратни информации за вашето искуство.

Спецификација

Избор на клиент