.

.

Женски Обичен Кариран Блејзер Со Долги Ракави Јакна Со Двојни Гради Изрез Јака Со Ревер Костум За Форална Надворешна Облека Елегантна Јакна Со Јакна Зелена XL

Женски Обичен Кариран Блејзер Со Долги Ракави Јакна Со Двојни Гради Изрез Јака Со Ревер Костум За Форална Надворешна Облека

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

①Прилики.П5 : како да го исчистите? А5 : Препорачано Миење Раце, закачете се да се исуши во сенка, забранете белење, користете кеси за перење ако користите машина за перење. Можете Да Не Следите И Да Ги Проверувате Новите Производи Секој Ден И Да Се Надевате дека Ќе Ви Обезбедиме Задоволителна Услуга. ①Клучни Карактеристики : Црвена Фланелна Кошула Жени; Црвена Карирана Кошула Жени; Биволска Карирана Кошула Жени; Фланелен; Фланелни Дуксери За Жени; Женска Црвена Фланелна Кошула; Женска Црвена Карирана Кошула; Дами Фланелни Кошули; Розова Карирана Фланелна Кошула; Худи Фланелен; Под Јакна Блуза; Јакни За Жени Обични; Фланелен Качулка Жени; Фланелен Со Хауба; Црвена Фланелна Кошула Жени; Црвена Карирана Кошула Жени; Биволска Карирана Кошула Жени; Фланелен; Фланелни Дуксери За Жени; Црвено Копче Надолу Кошула Жени;. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 42 Биста : 110-114см/43.88 "Ракав : 59см/23.44 " Должина : 77см/30. Додај Во Кошничка Сега! Ние Ќе Ви Вратиме Без оглед На Причината во рок од 30 Дена.П2 : Дали ќе се намали или избледи? А2 : имавме направено тест и ветивме дека нема да се намали или избледи по миењето. €Карактеристики : Кариран Принт/ Поштенски/ Долг Ракав/ Капка Рамо/ Јака/ Модна Јакна За Жени/ Лесно Се Спарува Со Вашите Панталони За Секојдневен Изглед Буци / Топло Палто За Надворешна Облека/ Меко Нејасно Руно/ Јака Со Висок Ревер/ Преголемо Момче Фит/ Половина Патент/ Боја Блок Карирана Шема/ Широки Основни Палта Од Јакна/ Лигав Стил/ Дуксери Со Врвки Дуксери Од Ацтеките/ Кариран Пуловер Од Биволи / Двојни Џебови На Градите/ копче надолу напред/ Засукан Ракав / Јака за превртување/ Два Џебови На Градите Со Размавта/ Рамо Со Капка/ Манжетни Со Едно Копче/ Блок Во Боја Кратка Карирана Кошула Јакна Палто Жени/ Фланелни Кошули.JGGSPWM Е Професионален Моден Бренд Кој се Фокусира На Популарната Модна Женска Облека што Може да Ги Задоволи И Вистинските и Разумните Модни Потреби. Ве молиме Проверете Ја Вистинската Табела Со Големини На Фотографиите За Да Ја Изберете Соодветната Големина.73 "Ракав : 57см/22. ●Материјал} : Пријатните Јакни Од Факсу шерпа Се Изработени од 100% Полиестер, Ткаенината Е Мека, Пријатна и Удобна за Вашата Кожа.☞Пролет Трендовски Попуст/Зделки За Сезоната На Празници/Дозвола За Зимски Заштеди Нашата Продавница Ќе Ги Ажурира Трендовските и Модерни Женски Врвови Секој Ден.

Спецификација

Избор на клиент