.

.

Женски гроздобер костим за капење Две ретро -халтер го уништија сетот за бикини со високи половини за печатење на половината

Женски гроздобер костим за капење Две ретро -халтер го уништија сетот за бикини со високи половини за печатење на половината

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

Womenенски гроздобер костим за капење Две парчиња ретро-заптивка со високи половини печати бикини сетстизиус Size Uk Sizeeu Sizeunder Bustwaisthips483468-82cm/26.7-32.2 "68-74cm/26.7-29.1 " 86-102 CM/33.8-40.1 .8 "72-80cm/28.3-31.5"90-106cm/35.4-41.7"L8123876-90cm/29.9-35.4"76-84cm/29.9-33.0"94-112cm/37.0-44.1"XL10144080-94cm /31.5-37.0"80-88cm/31.5-34.6"98-116cm/38.5-45.6"XXL12164284-98cm/33.07-8.58''84-92cm/33.07-36.22''102-120cm/40.16-47.24' 'Големина : SUS Големина : 4 UK Големина : 8eu Големина : 34under Биста : 68-82cm/26.7-32.2 "Полови : 68-74cm/26.7-29.1 " Коп : : 6 UK Големина : 10 EU Големина : 36 Under Bust : 72-86cm/28.3-33.8 "половината : 72-80cm/28.3-31.5 " Hip : 90-106cm/35.4-41.7 "Големина : Големина на LUS : 8 UK Големина : 12 EU Големина : 38 UNDER BUST : 76-90 CM/29.9-35.4 "Weist : 76-84cm/29.9-33.0 " Хип : 94-112 CM/37.0-44.1 "Големина : XLUS Големина : 10 UK големина : 14 EU Големина : 40under Bust : 80-94cm/31.5-37.0 "половината : 80-88cm/31.5-34.6 " Хип : 98-116cm/38.5-45.6 "Големина : XXLUS Големина : 12 UK Големина : 16 EU Големина : 42under Bust : 84-98cm/33.07 -8.58''Waist : 84-92cm/33.07-36.22'''hip : 102-120cm/40.16-47.24 '' Овој костим за капење е совршено одговара за жените да носат на плажа, затоа што изгледа мода и тренд, исто така ви дава а убав тен кога сте во него . 7-10 дена испорака на вредност.3-5 дена стандардна испорака. и опуштено во вашиот ум и тело. Добра фигура заслужува убав костим за капење . Материјалот е мек и удобен кога ја носите оваа облека за капење, затоа што го направивме ова со висококвалитетен полиестер и памук, тоа би било добро за вашата кожа . тоа е неопходно да носите бикини за пливање или да уживате во сонцето ако планирате да одите на плажа со пријателите или членовите на семејството за да поминете празници во пролет и лето. Тоа би било многу забавно.

Спецификација

Избор на клиент