.

.

Женски Гаќи Женски Беспрекорни Бикини Долна Облека Мраз Свила Јога Половина Назад Покривање Гаќи

Женски Гаќи Женски Беспрекорни Бикини Долна Облека Мраз Свила Јога Половина Назад Покривање Гаќи

DEN 239.84
Залиха
Достапно за нарачка

Големина : М Половината : 56см/22.05" Должина : 19см/7.48" Колк : 60см/23.62" Големина : Л Половината : 60см/23.62" Должина : 20см/7.87" Колк : 62см/24.41" Големина : XL Половината : 62см/24.41" Должина : 21см/8.27" Колк : 64см/25.20" големина : xxl половината : 68cm/26.77" должина : 22cm/8.66" колк : 66cm/25.98" големина : xxxl половината : 72cm/28.35" должина : 23cm/9.06" колк : 68cm/26.77" женски беспрекорна бикини долна облека мраз свила јога половина Назад Покривање гаќички растегливиот Дизајн на дамски гаќи за долна облека го прави многу одличен како долгорочно носење за процесот на јога, трчање, сквотови и други тренинзи. Ќе биде одлично за хеланки, фармерки, фустани, здолниште, пешачење и свечени настани. Без лизгање и без возење нагоре.Гаќи За Жени Беспрекорна Долна Облека Што Дише Невидливи Хипстерски Танга Гаќички за жени гаќички за периоди момчиња шорцеви гаќички за жени дами долна облека гаќички од тантела за жени гаќи за контрола на стомакот за жени. женска облека женски гаќи Бикини Кратки момчињакратка танга плус големина мајчинство. Флексибилна растеглива ткаенина која удобно се вклопува. ИСТЕГНЕТЕ ЈА ДОЛНАТА ОБЛЕКА СО ЦЕЛОСНА ПОКРИЕНОСТ : овие жени не покажуваат долна облека имаат разумно истегнување, убаво се фаќаат околу нозете за да не се движат наоколу или да се возат нагоре,но не е премногу тесна и многу удобна, без деформација по повторување stretching.It на многу секси целосна покриеност беспрекорна долна облека за жени. Растегливиот дизајн на дами долна облека гаќи го прави многу одличен како долгорочно носење за процесот на јога, трчање.

Спецификација

Избор на клиент