.

.

Женски Дуксер Со Долги Ракави Вратот На Екипажот Чипка Дуксер Пуловер Врвови Божиќен Смешен Дуксер Со Принт Шуплив Дуксер

Женски Дуксер Со Долги Ракави Вратот На Екипажот Чипка Дуксер Пуловер Врвови Божиќен Смешен Дуксер Со Принт Шуплив Дуксер

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

Женски Печатени Лабава Маица Чипка Долги Ракави Блуза Круг Вратот Повик Tops Features : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење.2.Многу кул за носење многу ново за изгледот. 3.Удобно и пријатно, може да ја носи личноста дома или на работа.4.Овој Лесен, блузи е совршен за Оние Удобни денови! 5.Продолжете да се подобрувате за да ја направите вашата облека поудобна. Информации за производот : Сезона : Четири Сезони Пол : Женска Пригода : Дома,Дневен Стил : Секојдневен,Моден Ракав Должина : Долга Јака Со Ракави : Тркалезна Врат : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Врвови Карактеристики : женски пуловер со еднобојни дуксери со божиќен смешен принт ,цветен принт долг ракав ,Секојдневно Лабаво Вклопување Лесно Затворање Со Пуловер Со Детали Од Тантела Што Никогаш Нема Да Излезат Од Мода, Кошули Со Долги Ракави За Жени Бели Кошули За Вежбање Со Долги Ракави, Облечете Го За Да Уживате Во Овој Топол викенд ден И прекрасен фестивал. Машинг : Без разлика дали Ќе Го Стилизирате Со Вашите Омилени Фармерки, Хеланки или Чизми, Сигурно Ќе Изгледате Прекрасно! Тоа Е Совршена Комбинација За Да Бидете Привлечни Секаде каде Што Одите!. Повод : Лесното Вклопување И Дизајнот На Ракавот Раглан Ја Прават Оваа Кошула од Тантела Натпревар За Секојдневно Носење, Забава, Датум на Вечера или Настан Оваа Сезона. Совршено Како Подарок за Вашето Семејство, Двојка или Пријател!. Материјал : Обичните кошули со долги ракави за жени се изработени од мек и удобен растеглив материјал 48% Полиестер,38% Вискоза,11% Памук,3% Спандекс. лесен, Мек, дише и удобен материјал, растеглива ткаенина и висок квалитет. Упатство за големина : Ве Молиме Погледнете ја "Табелата Со Големини" Што Ја Дадовме Пред Нарачката.Доколку Имате Дополнителни Прашања или Проблеми, Слободно Контактирајте не.

Спецификација

Избор на клиент