.

.

Женска Просперитетна Канелени Чарлстон Пуми Едрење Логото Лента Маица

Женска Просперитетна Канелени Чарлстон Пуми Едрење Логото Лента Маица

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

Ова Чарлстон Пуми Едрење Логото Маица Од Просфера е само опрема што се бара да додадете во вашата колекција. Се одликува со печатена графика На Чарлстон Пума, што ја прави совршена маичка за покажување на вашата фандом и гордост. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Краток ракав. Увезени. Материјал : 93% Полиестер/7% Спандекс. Печатена графика. Официјално лиценциран. Бренд : Просфера. Машинско перење.

Спецификација

Избор на клиент