.

.

Женска Платнена Торба За Алпака Торба За Повеќекратна Употреба Чанта За Намирници За Секојдневни Подароци За Патување, Без Патент

Женска Платнена Торба За Алпака Торба За Повеќекратна Употреба Чанта За Намирници За Секојдневни Подароци За Патување, Без Патент

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

Мулти-печатење изберете : Ако не ви се допаѓа оваа шема, имаме многу други обрасци во нашата продавница, добредојдовте во нашата продавница за да изберете што ви се допаѓа. Спецификација : . Материјал : памук и лен платно. Големина : 30х40см. Тежина : 132гр. Капацитет : 6-8 списанија А4, Ајпад, мобилен телефон, козметика итн. ●Еко-пријателски Материјал} Оваа Платнена Торбичка, памучно и ленено платно ткаенина со фин квалитет, овие платнени торбички може да соберат До 10 килограми Отпечатени Со Висококвалитетни Слики и ќе ви траат долго!. ●Големина} оваа големина на графичка торбичка е околу 30 х 40 см.Големината на ременот за капка е околу 25 см,што е доволно за да го ставите преку рамото.Можете лесно да го земете вашиот лаптоп, i Pad, мобилен телефон, папка, книга, списание, пасош, клучеви, паричник, молив, полнач, картичка, хартија А4, шише со вода, шминка и очила за сонце со вас. `+Дизајн на уметнички Принтови Сликата додава стилски белег на оваа платнена торба bag.It може да се користи како торба за пазарење, патна торба, торби за торби за плажа,библиотечна торба за книги, занаетчиска торба или торба за намирници за повеќекратна употреба. ●Лесно Се Чисти И Преклопува. машинско перење ладно внатре кон надвор со слични бои и сушење на суво ниско ниво.Малата цврста платнена торба може да се преклопи за да се вклопи во мал џеб, а потоа лесно да се носи насекаде. ●Најдобар Подарок} Овие памучни торбички се толку разноврсни и лесни, тие можат да се користат како кујнски торби за повеќекратна употреба за намирници, торби за комунални услуги, подароци за најдобри пријатели за жени, подароци за наставници, чанти за теретана, кеси за подароци за деца за родендени, торба за библиотечна книга, занаетчиска торба, подароци за Деверуши Подароци За Денот На Благодарноста, Подароци За Божиќ, Подароци За Дипломирање, Подароци за пензионирање, новогодишни подароци итн!.

Спецификација

Избор на клиент