.

.

Женска Лабава Топла Ватирана Јакна Со Долги Ракави Трендовски Есенски Зимски Капут Долна Облека Со Цврста Решетка Со Џеб За Ремен

Женска Лабава Топла Ватирана Јакна Со Долги Ракави Трендовски Есенски Зимски Капут Долна Облека Со Цврста Решетка Со Џеб За

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

МОДА ЗАГРЕЕ ЈАКНА· МАТЕРИЈАЛ : полиесетер и памук, пријателски за кожата, мек, густ.* Големина : како што покажува сликата · Ве молиме дозволете мала разлика во големината дуто рачно мерење.* Стил : лежерна и извонредна ватирана јакна за студено време, достапна во повеќе големини и бои. Полиезетер, Памук. Увезени. Предвремено затворање. Квалитетен Материјал-Изработен од висококвалитетен полиезетер и памук(полнење). Фината ткаенина носи убаво искуство. Тој е густ, мек, топол, удобен, пријателски за кожата и издржлив. Топло и Удобно-пуфер сјајното надолно палто е ветроупорно и водоотпорно, што може да ве заштити од студ и да ве стопли, и два странични џебови за загревање на рацете. Исто Така, оваа шик лесна јакна нема да ја попречи вашата акција.

Спецификација

Избор на клиент