.

.

Женска Изведба На Ханес Кул чорапи без Шоу

Женска Изведба На Ханес Кул чорапи без Шоу

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

Перформанси Кул Нема Шоу со компресија лак, решетката вентилација И Контрола На мирисот Перформанси Нема Шоу _ Лесен со компресија лак, УШИ, Фитил, ФИК, Удобност Пети, Издржливи. Х-темп : Започнува кул. Одржува Кул. Се прилагодува на температурата на телото за целодневна удобност. Компресија лак за поддршка и стабилност. Мрежеста вентилација за дополнителна дишење. Кул ткаенина За Удобност што ја отстранува влагата помага нозете да бидат ладни и суви. Измијте Ладно и Заштедете со Плима. Асортиманот на бои вклучува сива, бела, виолетова и тиркизна боја.

Спецификација

Избор на клиент