.

.

Жените Паѓаат Модни Заштеди

Жените Паѓаат Модни Заштеди

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

Сезона : Fall, зимски пол : Женска Прилика : Секојдневен Стил : Мода како да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување или Сушење На Линија што добивате : Женски Капут Од 1 КОМПЈУТЕР. Големина : С Биста : 94см/37.01" Рамо : 38см/14.96" Ракав : 59см/23.23" Должина : 63см/24.80" Големина : М Биста : 99см/38.98" Рамо : 39.2 см/15.43" Ракав : 60см/23.62" Должина : 64см/25.20" Големина : Л Биста : 104см/40,94" рамо : 40,4 см/15,91" ракав : 61см/24,02" должина : 65см/25,59" големина : xl Биста : 109см/42,91" Рамо : 41,6 см/16,38" ракав : 62см/24,41" должина : 66см/25,98" големина : Xxl биста : 114см/44.88" рамо : 42.8 см/16.85" ракав : 63см/24.80" должина : 67см/26.38" големина : Хххл биста : 119см/46.85" рамо : 44см/17.32" Ракав : 64см/25.20" Должина : 68см/26.77" Големина : xxxxl биста : 124cm/48.82" рамо : 45.2 cm/17.80" ракав : 65cm/25.59" должина : 69cm/27.17" големина : xxxxl биста : 129cm/50.79" рамо : 46.4 Cm/18.27" ракав : 66cm/25.98" должина : 70cm/27.56" материјал : тој е тенок еластичен мек и удобен за Носење во текот на целата година. Дизајн : Различни модели како што се стилски точки, цветни печати, еднобојни, секојдневни. Прилики : Совршен За секојдневниот живот,џогирање,пешачење,ноќно излегување,активности на отворено, секојдневно носење. Можете да ја носите Со Маица, камизоли или спортски градник за удобен и убав изглед. Инструкции за перење : Нашата ткаенина не е лесна за деформација и може да се пере рачно/машина за перење.

Спецификација

Избор на клиент