.

.

Жените Мода Готски Дама Страна Чипка Хеланки Црни Слаби Тави Панталони

Жените Мода Готски Дама Страна Чипка Хеланки Црни Слаби Тави Панталони

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

Забелешка : Бидејќи Вистинската Големина Е Азиска Големина, Препорачливо Е Да Ја Следите Нашата Табела Со Големини За Да Ја Пронајдете Најсоодветната Големина,, азиската големина е премала, се препорачува да купите една големина нагоре, Благодарам!. Време На Испорака : Стоки Испратени Од Кина, Очекувајте 7-15 Дена За Да Го Добиете Пакетот. Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 91см/35.83 "Половината : 61-91см/24.02-35.83" Колк : 90см/35.43 "Должина : 105см/41.34" . Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 95см/37.40 "Половината : 65-95см/25.59-37.4" Колк : 95см/37.40 "Должина : 106см/41.73" . Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 99см/38.98 "Половината : 69-99см/27.17-39.98" Колк : 100см/39.37 "Должина : 107см/42.13" . Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 103cm/40.55 "Половината : 74-103cm/29.13-40.55" Колк : 105cm/41.34 "Должина : 108cm/42.52" . Големина : XXL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 107cm/42.13 "Половината : 79-107cm/31.10-42.13" Хип : 110cm/43.31 "Должина : 109cm/42.91" . Големина : XXXL САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 111cm/43.70 "Половината : 83-111cm/32.68-43.7" Колк : 115cm/45.28 "Должина : 110cm/43.31" . Големина : XXXXL САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Биста : 115cm/45.28 "Половината : 87-115cm/34.25-45.28" Колк : 120cm/47.24 "Должина : 111cm/43.70" . Големина : XXXXXL САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 Биста : 119cm/46.85 "Половината : 91-119cm/35.83-46.85" Колк : 125cm/49.21 "Должина : 112cm/44.09" . Жените Мода Готски Дама Страна Чипка Хеланки Црни Слаби Тави Панталонимоден дизајн, 100% Сосема Нов, висок квалитет!Сезона : Лето : Женска Пригода : Дневен Материјал : Тип На Полиестерпатер Тип : Цврста Должина : Дебелина До Глуждот : Стандарден Пакет вклучува : 1 Компјутер Женски Панталони Забелешка : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот ве молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи) Изработени Од Висококвалитетни Материјали,Удобни и Еластични. Сите Видови Модерни Прилики Се Соодветни. Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини Пред Да Ја Купите. Достапно Од Залиха, Брза Испорака. Материјал : Лесен, Удобен И Еластичен; Рачно Миење Во Ладна Вода Висат Сува.

Спецификација

Избор на клиент