.

.

Жени Со Долги Ракави Отворен Преден Кардиган Печатење Шал Вратот Дише Лесен Кимоно Кардиган Летна Облека За Носење, М

Жени Со Долги Ракави Отворен Преден Кардиган Печатење Шал Вратот Дише Лесен Кимоно Кардиган Летна Облека За Носење, М

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

Пријателски за кожата : Изработен од 68% памук и 32% Полиестер,кој е пријателски за кожата и дише за вашето тело,носи удобно и топло во брзи утра и студени вечери. Отворен Преден Дизајн : Карактеристики со отворен преден дизајн, правите различни стилови;може да се промени во секојдневен стил со фармерки и резервоар или женска смисла со фустан. Мала Тежина И Пренослив : овој кардиган е пренослив и со мала тежина,лесно е да се спакува во вашата торба за секојдневно носење. Опции Со повеќе Големини* : ние нудиме 4 големина(S/M/L/XL) за опционално, можете да изберете соодветна големина според информациите за нашата големина. Совршен Подарок : со посебен дизајн на шема,овој кардиган изгледа шик и ќе биде соодветен подарок за вашата девојка,мајка или други женски пријатели. Спецификации : . Тип На Производ : Кардиган. Боја : Зелена/Розова за опционално. Материјал : 68% памук, 32% полиестер. Големина Информации : . С : . Рамо : 37-39см/14.57 '-15.35'. Биста : 85-88см/33.46 '-34.65'. Должина на ракавот : 59-61см/23.23 '-24.02'. Вкупна должина : 72-74см/28.35 '-29.13'. М : . Рамо : 38-40см/14.96 '-15.75'. Биста : 90-93см/35.43 '-36.61'. Должина на ракавот : 60-62см/23,62 '-24,41'. Вкупна должина : 74-76см/29.13 '-29.92'. Л : . Рамо : 39-41см/15.35 '-16.14'. Биста : 97-100см/38.19 '-39.37'. Должина на ракавот : 61-63см/24.02 '-24.8'. Вкупна должина : 76-78см/29.92 '-30.71'. XL : . Рамо : 40-42см/15.75 '-16.54'. Биста : 104-109см/40.94 '-42.91'. Должина на ракавот : 62-64см/24.41 '-25.2'. Вкупна должина : 78-80см/30.71 '-31.5'. Тежина на предметот : 205гр/0,45 фунти. Пакет Листи : . 1€Женски Отворен преден Кардиган.

Спецификација

Избор на клиент