.

.

Жени Антискид За Надворешни Ветроупорни Топли Спортски Ракавици Шамија

Жени Антискид За Надворешни Ветроупорни Топли Спортски Ракавици Шамија

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

Модни Ракавици Зимска Топла Постава Снег Прилагодлив Водоотпорен Ветроупорен Студ за жени Карактеристика : Материјал : 95% Полиестер + 5% Спандекс Намена : спортови на отворено Применлив пол : Мажи Функција : антискид И топол Модел : шема на змеј, Шема на волк Боја : Црна Големина : просечни 22 см-26 см Соодветни сезони : зима и есенвклучувајќи : 1пар ракавици шалови за жени. Топол Додаток# Разноврсна обвивка што оди со која било облека - облечете ја со црн фустан или облечете ја со пар фармерки. Носете го на секој настан како свечена свадба, забава или секојдневно ноќно излегување. Привлечен елегантен женски шал е за невеста или деверуша. ●Меко и Удобно, Одлично за носење Како шал во ладна ноќ со мазно свиленкасто чувство. Шаловите се лесни и убави за употреба на студеното работно место како канцелариско ќебе.

Спецификација

Избор на клиент