.

.

Запирање на напојување Преден И Заден Геометар Обложен Ротор На Сопирачката И Комплет ЗА Подлога CRK8356

Запирање на напојување Преден И Заден Геометар Обложен Ротор На Сопирачката И Комплет ЗА Подлога CRK8356

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

Геометриската обложена подлога за сопирачките и комплетот за ротор ја елиминира прашината, спречува ' рѓа и ја подобрува моќноста на запирање. Роторите на диск сопирачките се третираат со целосен слој На вистински ГЕОМЕТАР 360 слој, вклучително и во внатрешноста на лопатките. Геометриската обвивка значи заштита од ' рѓа и корозија без да влијае на перформансите на сопирањето на возилото. Роторите се оем тежина и ја задржуваат конфигурацијата НА оем ване за непроблематична работа. Позитивната технологија на мувла се користи за создавање влошки за сопирачките со постојани перформанси без избледување како ОЕ. Влошките за сопирачките имаат двослојни гумени шипки со висока температура кои изолираат бучава за практично тивко сопирање. Оваа подлога за сопирачките и комплетот за замена на роторот доаѓаат со се што ви треба за работата : комплет ротори на Сопирачките обложени Со Геометри, керамички влошки за сопирачките на дискот, врвен хардвер од нерѓосувачки челик и лубрикант за сопирачки со високи перформанси. Уморни од прашина од сопирачките? Изберете Комплет За Сопирање обложен Со Геометрија За Напојување! Моќ Стоп Предниот И Задниот Геометриски Обложен Ротор На Сопирачката И Комплет ЗА Подлога CRK8356 •подлогата за сопирачките и роторите во овој комплет за замена се директна замена за фабричката опрема •овој комплет вклучува комплет Ротори за сопирачки обложени Со Геометри, комплет влошки за сопирачки за дискови, врвен хардвер од нерѓосувачки челик и лубрикант за сопирачки со високи перформанси •сопирајте подобро со керамички формула со ниска прашина Кочница Прашина И Заштита Од ' Рѓа •Одговара : Мини купер Сонародник 2017-2019.

Спецификација

Избор на клиент