.

.

Замена на кертриџот со премија компатибилен тонер за кертриџ Lexmark C540H2mg - магента со висок капацитет

Замена на кертриџот со премија компатибилен тонер за кертриџ Lexmark C540H2mg - магента со висок капацитет

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

Високо квалитетен преработен производ Lexmark C540 H2mg тонер кертриџ гарантирано да се изврши со ласерските печатачи на Lexmark. Го заменува оригиналниот (OEM) Lexmark C540 H2mg тонер кертриџ. Направено од фабрика за рака со внимание на контролата на квалитетот и само со користење на компоненти со највисок квалитет за да се обезбедат отпечатоци за квалитет близу ОЕМ. Овој повторно воспоставен од производството на Lexmark C540 H2mg кертриџ е произведен на истиот квалитет и спецификациите на приносот на страниците како оригиналната марка што ја заменува. Иако овој кертриџ не е направен или одобрено од Lexmark, тој им нуди на клиентите економска алтернатива на скапите касети OEM Lexmark C540h2mg и е 100% загарантирано. Ова не е оригинален кертриџ за брендови, тој е компатибилен или преработен кертриџ. Оваа премија компатибилна замена на кертриџот за тонер за кертриџот Lexmark C540 H2mg - Magenta со висок капацитет е одлична ставка по намалена цена под 50 долари што не можете да ги пропуштите. Премиум Квалитет. Категорија : повторно воспоставени / компатибилни касети. Го заменува Lexmark C540 H2mg.

Спецификација

Избор на клиент