.

.

Закачалки за бело заоблени дрвени деца- 12 Дрво врвни закачалки со вртливата кука и изрез, 25CT

Закачалки за бело заоблени дрвени деца- 12 Дрво врвни закачалки со вртливата кука и изрез, 25CT

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

Оваа елегантна заоблена врвна закачалка е одличен начин да ги обесувате врвовите на вашите деца. Заоблените раменици ја штитат формата на кошулите на вашето дете додека изгоните држат ленти за виси. Кука за вртење на хром отпорна на 'рѓа со 360 вртење обезбедува лесен пристап до облеката во кој било плакар. Рамниот дизајн заштедува простор за плакари со класичен изглед, хромиран хардвер со вртливата кука од 360 степени обезбедува лесен пристап до облеката во кој било плакар, изрез за висечка облека со ленти, заоблени раменици ја штитат формата на облеката.

Спецификација

Избор на клиент