.

.

ЗА ПАМЕТЕН Часовник МАГНЕТ ПОЛНЕЊЕ USB Игла Магнетно Полнење Кабел ЗА DM98

ЗА ПАМЕТЕН Часовник МАГНЕТ ПОЛНЕЊЕ USB Игла Магнетно Полнење Кабел ЗА DM98

DEN 167.20
Залиха
Достапно за нарачка

Опис : . . Карактеристики : . сосема нов и квалитетен. Совршено одговара ЗА ЧАСОВНИКОТ DM98. Замена Полнач Пристаниште ЗА DM98 види. Компактен И Лесен Дизајн - Погоден за патници и деловни корисници. Лесен за употреба : само приклучете го часовникот на приклучокот за полнење, а потоа поврзете ГО USB со компјутер или ПОЛНАЧ ЗА НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА за да го наполните часовникот. . . Спецификации : . Тип на ставка : ЗАМЕНА УСБ - Полнач Пристаниште. Материјал : Пластика+Метал. Боја : Црна. Должина на кабелот : 82см. Компатибилен Модел : За DM98 Часовник. Количина : 1 КОМПЈУТЕР (други додатоци демо на сликата не е вклучена). . . Забелешка : . 1.Транзиција : 1см=10мм=0,39 инчи. 2.Ве молиме дозволете грешка од 0-1 см поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да понудите. 3.Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Благодарам!. . . Пакетот вклучува : . 1 X USB Полнач Пристаниште ЗА DM98 Часовник (часовникот не е вклучен) Совршено одговара ЗА Dm98 часовник. Замена Полнач Пристаниште ЗА DM98 види. Компактен И Лесен Дизајн - Погоден за патници и деловни корисници. Лесен за употреба : само приклучете го часовникот на приклучокот за полнење, а потоа поврзете ГО USB со компјутер или ПОЛНАЧ ЗА НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА за да го наполните часовникот. Спецификации : .

Спецификација

Избор на клиент