.

.

Yummallo Vegan Marshmallows, Оз

Yummallo Vegan Marshmallows, Оз

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

Еј вегани! Време е за некоја јамло loveубов! Нашите вкусни вегански бел слезници ќе се сретнат со секоја желба што ја имате. Закуски на нив, користете ги во вашиот омилен десерт на гушавост, и тие ги прават најдобрите s'mores! Сите природни и не-ГМО, Yummallo Vegan Marshmallows сигурно ќе се радуваат на секој начин! Одете напред и јадете двојка директно од торбата ако тоа е ваша работа - никогаш нема да судиме. Вегански бел слез. Без сируп од желатин или пченка. Нема вештачки вкусови или бои. Без глутен. Без масти. 100 калории по порција. 10 унци по торба.

Спецификација

Избор на клиент