.

.

Yokohama Advan Sport v 245 40ZR 109W Патнички гума

Yokohama Advan Sport v 245 40ZR 109W Патнички гума

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

Advan Sport V105 е гума за ултра-високи перформанси дизајнирана за употреба на автомобили за перформанси и им нуди на возачите силно ракување заедно со самоуверено влажно влечење. Трад е дизајниран за употреба во потопло време. Црн страничен allид. Изграден со спортско соединение на Јокохама 5 -ти за подолг живот.

Спецификација

Избор на клиент