.

.

Women'sенски ткаен popover врвот

Women'sенски ткаен popover врвот

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

Loveе го сакате начинот на кој изгледате и се чувствувате во ткаените женски ткаени поп -врвови по време и TRU. Направено од 100% памук, овој врв ќе ве задржи пријатно без разлика дали сте надвор и околу или легнувате наоколу. Има ласкаво опуштено вклопување што ќе се чувствувате како дома, и има сет на ракави со балон за додадена талент. Волшената измислица и заоблено деколте го комплетираат врвот, кој е достапен во разновидни бои. Time и Tru нуди навремени парчиња и класични најважни работи за да го надополнат вашиот постојано развиен живот. Секогаш ќе имате парче за да одговарате каде сте, истовремено и го славите вашето вистинско јас. Womenенски ткаен popover Top : 100% памук. Мека ткаена ткаенина. Врвот на popover. Ракави со балон. Тркалезно деколте. Опуштено вклопување. Достапно во разновидни бои. Измијте внатре надвор, машина за миење на машината, користете само белило што не е хлор кога е потребно, да се намали суво ниско, средно железо.

Спецификација

Избор на клиент