.

.

Womenенски зелено злато зелено заливот Пакувачи подготвени панталони со фланели

Womenенски зелено злато зелено заливот Пакувачи подготвени панталони со фланели

DEN 11999.84
Залиха
Достапно за нарачка

Гледајте ја играта на големите Green Green Bay Packers додека престојувате дополнително пријатно во овие подготвени фланелни панталони. Овие меки панталони имаат безвременски, везени тимски графики и бои за да ви помогнат да ја покажете вашата случајна од удобноста на домот. Совршени за стриминг игри од дома, овие дното на фланелот се вистински фан на Green Bay Packers. Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Бренд : Облека за странична страна. Еластична лента за половината со лента за лента. Везена графика. Увезени. Inseam на мерките на големината S Приближно. 30 ''. Машинско миење, суво суво на ниско ниво. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Без џебови. Официјално лиценциран.

Спецификација

Избор на клиент