.

.

Wiueurty Зимски Венец Со Тајмер Зимски Камин Венец Симулирани Божиќ Врата Декорација Приврзок Вештачки Затворен Дом Ѕид Виси Злато И Сребро Декорација Божиќ Приврзок

Wiueurty Зимски Венец Со Тајмер Зимски Камин Венец Симулирани Божиќ Врата Декорација Приврзок Вештачки Затворен Дом Ѕид Виси

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

Симулирани божиќ врата декорација приврзок Вештачки затворен домашен ѕид виси злато и Сребро Декорација Божиќ приврзок. Материјал : лустрирање слично на памук. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Вклучувајќи : Едно централно Парче со монистра Поставено Украси За Лустери На Отворено Висечки Монистра За Вратите Кадифен Патриотски Витраж Висечки Прозорци Од Колибри Ако Имате Било Какви Прашања, Ве Молиме Контактирајте не. Виси Свиња За Автомобил Јасно За Занаети Масовно Занишан Крава Автомобил Украс Виси Украси За Дневна Соба Акрилни Кристали. Поради Добрата Технологија и Висококвалитетните Материјали, Не Е Лесно Да Исчезнат и Издржливи. Додатоците За Лакови Нема Да Паднат. Гроздобер Украс Венец Дамка Стакло Мачка Прозорец Украс Дрвја Пита Монистра Меур Лустерот Монистра. Погоден За Сцената, Затворен, Семејство, Маса, Камин И Спална Соба. Тоа Е Исто Така Подарок. Палтото На Многу Бои Божиќ Украс Светци Украс Голема Топка Украс Гроздобер Виси Јасно За Виси. Во Различни Прилики, Рачно Изработените Божиќни Кукли се Дизајнирани За Божиќ и Можат Широко Да се Користат Во Секојдневната Декорација, Како Што Се Семејства, Хотели, Канцеларии, Ресторани, Кафулиња, Барови, Продавници, Продавници За Храна или Други Места. Може Топло Да Го Поздрави Доаѓањето На Божиќ. 50 Стапки Венец Без Жица Свадба Прстен Украс Божиќ Венец За Скали 50 Стапки Дамки Стакло Колибри Осветлена Бреза Венец. Изработен Е Од Свилена Ткаенина Со Светли Бои, Јасни Линии И Удобно Чувство. Сезонски Украси Божиќни Тенки Венци Украсно Јаже за Закачување Божиќни Топчиња украси надвор Од Мини Топчиња Од Пена За Божиќ.

Спецификација

Избор на клиент