.

.

Вуду Офроад Закрепнување Винчлајн

Вуду Офроад Закрепнување Винчлајн

DEN 247.84
Залиха
Достапно за нарачка

Вуду Офроуд Плазма синтетички винч линии се подготвени за најтешките работни места и на-и надвор од патот ве извлекува од местата каде што не Се Осмелувате да Одите!Вуду беше болен и уморен од луѓе кои продаваат Кинески глупости што се кршат првиот пат кога ќе го користите.; w/Мек Оков Крај; Црна; За Употреба w/UTVs;СПЕЦИФИКАЦИИ : Дијаметар (во. Тие нема да ' рѓосуваат, кородираат или развиваат бруси за кинење на кожата како што може жичаното јаже. Вуду Офроуд плазма винч линиите не складираат енергија, така што нема да добиете удар со камшик или повлекување што ќе ја елиминира секоја можност јажето да се врати назад. Откако го развивме најдоброто Јаже за Обновување, почнавме да гледаме поединечни производи. НИТУ ЕДНА ПАТЕКА НЕМА ДА ВЕ СПРЕЧИ.

Спецификација

Избор на клиент