.

.

Вублинг Мажи Жени Плажа Кујна Медицинска Сестра Сабо Дами Сандали Чевли Дише Градина Лето

Вублинг Мажи Жени Плажа Кујна Медицинска Сестра Сабо Дами Сандали Чевли Дише Градина Лето

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

Опис : . Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет. Пол : Унисекс Возрасни. Боја : Виолетова, Сина, Сива, Црна, Бела (Опционално). Големина : 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме). Горниот Материјал : ЕВА. Надворешен материјал : ЕВА. Тип На Пета : Рамен. Прицврстување : Се Лизга На. Тип На Прст : Кружен Прст. Висина На Цевката : Низок Врв. Сезона : Пролет, Лето. Тип На Шема : Цврста Боја, Дупки, Еластична. Содржина На Пакетот : . 1 Пар Влечки (други Додатоци не се вклучени). Совети : . 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!. 2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. 3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Уживајте во целодневната удобност без да се загрози стилот на носење влечки. Овие влечки имаат еднобојна боја, дупки, лизгање и заоблен прст. Никогаш нема да сакате да ја тргнете оваа класична удобна слајд сандала. Тоа ќе биде совршена основа за вашите омилени обични панталони. Одличен избор за каузална, одење, совршен за внатрешна и надворешна употреба. Совршена влечка за секојдневно, плажа и одмор.

Спецификација

Избор на клиент