.

.

Врвови жени врвни за жени мода за жени со кратки ракави со џебови со џебови печатени врвови хмора

Врвови жени врвни за жени мода за жени со кратки ракави со џебови со џебови печатени врвови хмора

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

Womenенска мода со кратки ракави со кратки ракави со џебови печатени врвови, проверете ја табелата со големина пред нарачката. Ако не сте сигурни дека големината, испратете ни порака. Карактеристики : 97% полиестер, 3% модни кратки ракави на Spandexwomen, обични врвови за кратки ракави за кратки ракави за жени за лето, слободно време, патување, секојдневен живот, забава, клуб каде било, толку лесно да се спари со фармерки, шорцеви или џегингс за стилски Погледнете ја оваа сезона! Информации за производот : Сезона : Есен/пролет/зима/Летнердер : Emivisionенски прилика : Daily Style : Casual, Fashion Fit : Fit ture to Sizethickness : Standardhow How : hand Wash Cold, Hang или Line Drywhat Hat : '' 22cm/8.66'''44cm/17.32''68cm/26.77'''m61036108cm/42.52''23cm/9.06''46cm/18.11'70cm/27.56''L812381116cm/45.67'24.4 '' 72cm/28.35''xl1014440124cm/48.82''25cm/9.84''50cm/19.69''74cm/29.13'''xxl121642132cm/51.97'26cm/10.24''''''7'7'7'7'7'7'7'7'7'7'7'7'7'7'7'7'7'7'7'7'7'7'7'Mxl L141844140 CM/55.12 '' 27cm/10.63'''54cm/21.26''78cm/30.71'''xxxxl162046148cm/58.27''28cm/11.02''56cm/22.05''80cm/31.50''xxxxl182248156.4 '58 см/22.83 '' 82cm/32.28 '' ❤уники дизајн со шарен дизајн и, цветно печатење, покажете го вашиот секси и шарм . - е најдобриот подарок за сестра, пријател, сопруга, вашите loversубовници или себеси. За Денот на вineубените, роденден, годишнина . ❤occasions : Совршена цела сезонска колекција! Класични парчиња, кои ви носат удобно, но елегантно искуство со абење. Лесно е да се облече и да се соблече и да одговара на друга облека. Совршено одговара за сите прилики-формална, вечер матурска, забава, свадба, коктел, ноќен клуб, датира, одмор, итн.

Спецификација

Избор на клиент