.

.

Време и време женски џемпер од интарсија Теди

Време и време женски џемпер од интарсија Теди

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

Мекиот, текстуриран плетен дизајн го истакнува овој метеж џемпер од време и TRU. Со опуштено детали за вклопување и интарсија, овој женски џемпер ја комплетира вашата облека за ладно време и парови со вашите омилени фармерки или хеланки за целодневна удобност. Исклучиво на. Материјал : 100% акрилик. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Тежина : лесна. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долго. Ockебови : Ништо. Карактеристики : плетено тело; детали за интарсија; Ребрестиот врат, манжетните и полите. Женски џемпер на Intarsia Teddy од Time и Tru.

Спецификација

Избор на клиент