.

.

Време и Тру, женски фустан на очнината со кратки ракави, големини xs-xxxl

Време и Тру, женски фустан на очнината со кратки ракави, големини xs-xxxl

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

Времето и фустанот на очите на TRU за жени е симпатично, удобно ажурирање на вашата гардероба. Овој фустан на жени е направен во памук што може да се дише со детали за очите за додаден стил и парови со омилените обувки за целосен ансамбл и изглед на денот. Само на. Материјал : Â 100% памук. Грижа : Â Машината што се пее. Земја на потекло : Â Увезен. Големина : Моделот е 5â 10â и носи големина S. одговара : опуштено. Должина : должина над коленото. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави на капа. Карактеристики : Сите детали за очите. Onенски фустан од очите со кратки ракави од време и TRU.

Спецификација

Избор на клиент