.

.

Време и трајно зимски палта, јакни за жени, жени есен мода, сива, женска цврста екипаж копче половина ракав, врвови на кошули со врвови + панталони со панталони

Време и трајно зимски палта, јакни за жени, жени есен мода, сива, женска цврста екипаж копче половина ракав, врвови на кошули

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

Копче со цврсто екипаж на женски, полу ракав, панталони, панталони со панталони Поставени карактеристики : 1. Изработено е од високо квалитетни материјали, издржлив дополнување за вашето секојдневно облекување 2. -стабилно и моден дизајн ве прават попривлечни 3. Грејт за забава, секој ден, јас јас Сигурен сум дека ќе ви се допадне! 4.Кул Серпентин печатење 5. Грејт еластичност Информации за производот : Сезона : Пролет, лето, есен, зимски пол : Womenените прилика : Обичен, забава, Дневен материјал : Полиестерски шема Тип : Цврст стил : Обичен јака : Crewneck Fit : Fit ture to Size to Size Дебелина : Стандардно како да се измие : ладно миење на рацете, виси или се исуши она што го добивате : 1 x врвови на жени, големина на големина од 1 x панталони. САД Велика Британија ЕУ бисти врвни должина на половината на половината должина xl x-large 10 14 40 108cm/42.52 '' 63cm/24.80 '' 70-82cm/27.56-32.28 '' 100cm/39.37 '' Големина : xl големина. : 10 Велика Британија : 14 ЕУ : 40 биста : 108cm/42.52 '' Должина на врвовите : 63cm/24.80 '' Полови : 70-82cm/27.56-32.28 '' Должина Врвови + панталони панталони поставени карактеристики : . Увезени. Машинско миење. Стилски. СЕКОЈДНЕВЕН. Изграден да трае.

Спецификација

Избор на клиент