.

.

Воздушен фитил живописен приклучок во миризлива масло за полнење, 2CT, ванила и топла карамела

Воздушен фитил живописен приклучок во миризлива масло за полнење, 2CT, ванила и топла карамела

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

Поставете го расположението во вашиот дом со препуштени мириси на природата. Нанесено со 2x поприродни есенцијални масла* за автентично искуство со мириси од вистинска до природа. Луксузен третман за вас и вашиот дом. Воздухот Вибл живописно миризливо миризливо полнење на нафта Ослободете континуиран мирис до 60 дена (врз основа на ниско поставување), така што вашиот дом мириса добредојден. Нашиот најнов воздушен плетенка со миризливи масло за потопување на воздухот го оптимизира протокот на воздух за дифузија на мирис од 360 степени, достигнувајќи го секој агол на просторијата за конзистентно искуство со мирис. Загревањето на маслото за воздушно плетење, исто така, ви овозможува да изберете помеѓу 5 поставки за мириси за вистинската количина на мирис. Постојано се шири и внимателно го меша мирисот низ вашиот дом, канцеларија или кој било простор. *Живописен мирис нанесен со 2 пати повеќе природни есенцијални масла наспроти редовни масла за миризливи воздушни плетени. Мирис : Природна мешавина од карамела и црвена зрела јагоди нијансирани од кокос крем, цветни ливчиња и црно кафе и топлината на ванила грав, шеќер и слатка пралин создавајќи топол пријатна мирис за вашиот дом . 2x Повеќе есенцијални масла : Инфузионирано со 2x Повеќе природни есенцијални масла од редовните масла за миризнување на воздушното фитили за неверојатно искуство со мирис. Вредност : Обезбедува до 120 дена континуиран и долготраен мирис заснован на ниско поставување. Потопло : Лесно прилагодете го потоплото со поставки за мирис 5x. Полнењата се компатибилни со сите верзии на приклучокот за воздушно плетење во затоплувачи. Користете во која било соба : дневна соба, бања, спална соба, ходници, кујни и канцеларија. Користете во која било соба : дневна соба, бања, спална соба, ходници, кујни и канцеларија.

Спецификација

Избор на клиент