.

.

Воблинг Жени Кратки Жешки Панталони Ресни Фармерки Удобни Летни Тексас Шорцеви Дами Се Водат Училишни Задници Црн XL

Воблинг Жени Кратки Жешки Панталони Ресни Фармерки Удобни Летни Тексас Шорцеви Дами Се Водат Училишни Задници Црн XL

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Жени Обични Тексас Шорцеви, Фармерки Шорцеви, Жешки Панталони, Шорцеви, Мини Панталони Тип На Шема : Цврст Колордизајн : Искинати, Со Џеб, Јамка За Појас, Копче, Патент, Ресни Боја : Светло Сина, Црна (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 95% памук 5% спандекс Должина : Мини Должина На Половината : Висок Струк Сезона : Пролет, Лето, Aut, Fall, Зима Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Улица, Шопинг Карактеристики : 1. Модни фармерки секојдневни тексас шорцеви, женски шорцеви, жан шорцеви со висок струк, полите на работ, секојдневни тексас шорцеви летни жешки панталони.2. Премиум тексас, главниот материјал е памук. Удобен и дише, добар единечен производ за вас во жешкото лето.3. Висок пораст, искинати, се тркалаат полите, вознемирувачки, класичен 5 џеб, патент мува, затворање на копчињата.4. Одлично оди со блузи за резервоари, маица, исечени врвови, блуза, туника итн.5. Костум за плажа, спорт, шопинг, патување, висока улица, клуб, отворено, забава, училиште, домување.Содржина на пакетот : 1 х Жени Тексас Шорцеви (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Секојдневни Тексас Шорцеви, Фармерки Шорцеви, Жешки Панталони, Шорцеви, Мини Панталони, Бермуди, Шорцеви на Плажа. Материјал-95% памук 5% спандекс. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Модните Жан Шорцеви Со Висок Струк Доаѓаат Со Функционални 5 Џебови, Патент со Затворање на 2 Копчиња, Потресен Дизајн и Раб Со Манжетни Создаваат Лежерен Изглед. Прилики-Секојдневна, Улична Мода, Лежење, семејно дружење, Летна Плажа, Патување Итн. Натпревар - Овие Искинати Тексас Шорцеви со Напикана Кошула или Обична Блуза за Да го Зачините Вашиот Обичен Стил.

Спецификација

Избор на клиент