.

.

во - фузул Fashion Модни Зделки

во - фузул Fashion Модни Зделки

DEN 191.84
Залиха
Достапно за нарачка

Женска Мода Печатени Круг-Вратот Прашка Елек Маица Лабава Топфеатури : 1. Карактеристики : обични врвови,Секојдневна облека, без Ракави, моден дизајн. 2.Материјал : Полиест, изработен од висококвалитетна ткаенина, лесен, мек и удобен. 3. Стил : овој врв може да се носи со јакна или сам по себе, со фармерки, шорцеви, фустани, потпетици или станови, што сакате. 4. Повод : Секојдневен, Секси, Дневен, Роденден, Запознавање, Танцово Шоу, Забава, Свадба, Работа, Клуб, Домашен Одмор итн. Погоден за сите сезони. 5. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно перење во ладна вода или нежно перење во машина/не избелувајте/сушете на воздух. Нашата облека е наменета За Азијци, што значи помали Од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини, можете да ја најдете на нашата слика или опис. Информации за производот : Сезона : Четири Сезони.Пол : Жени.Повод : Дома, Секојдневно.Материјал : Полиестер.Стил : Секојдневен,Моден.Должина На Ракавот : Долг Ракав.Одговара : Одговара на големината.Дебелина : Стандард.Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува.Што добивате : 1 ЕЕЗ жени врвни големини.Usukeubustlengthlarge81238100-140cm/39.37-55.12 "62cm/24.41" Големина : LSize. : Ларгеус : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 100-140cm/39.37-55.12 "Должина : 62cm/24.41" Женска Мода Печатени Круг Вратот Прашка Елек Маица Лабава Врвот. Женски Летни Бохо Врвови Обични Кошули Без Ракави Оглавник Вратот Градиент Боја Блузи Двојни Слоеви Обична Блуза Туника. Материјал : Висококвалитетна Полиестерска Ткаенина, Лесна, Дише, мека и издржлива премија. За Долготрајни Живописни Бои И Вклопување. Може Да Се Мие И Исуши Како Што Сакате. Дизајн : Светли отпечатоци и забавни опции за боја обезбедуваат да се истакне и во и надвор од секоја пригода. Уникатниот дизајн одговара со меката силуета создава нежен женски впечаток без пренагласување на линијата на телото. Така, лесно можете да создадете уникатно чувство без оглед на сцената. Прилики : Одлично За разни сцени, Како што се плажа, парк, базен, теретана, работа, музички фестивали на отворено, спортски настани, градинарство, шетање по вашите кучиња, одмор, пловење, одмор, кампување, пешачење, риболов, пловење, викенд одмор, меден месец, момински забави, забавни паркови, патување и многу повеќе!.

Спецификација

Избор на клиент