.

.

ВЛЕЧЕНИ Чизми За Девојчиња Зимски Момчиња И Девојчиња Кратки Чизми Мало Дете Големо Дете Мек Ѓон Удобни Деца Кадифен

ВЛЕЧЕНИ Чизми За Девојчиња Зимски Момчиња И Девојчиња Кратки Чизми Мало Дете Големо Дете Мек Ѓон Удобни Деца Кадифен

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

Мало Девојче Чизми Нови Зимски Момчиња И Девојчиња Кратки Чизми Мало Дете Големо Дете Мек Ѓон Удобни Деца Плишан Пол : Унисекс. Горниот Материјал : СТП. Единствен Материјал : Гума. Пети Стил : Тркалезна пети. Пета Висок Стил : Рамна Пета. Метод На Затворање : Поштенски. Чевли Пета Висока : 2,5 см/1,0". Вклучени : 1 пар чевли Целодневни Удобни ЧИЗМИ до ГЛУЖД : детално избравме издржливи и удобни материјали за овие девојки модни чизми до глуждот. Меката и пријатна мека постава и амортизираното стапало се одлични за развој на стапалата и можат да ги одржат стапалата на вашата принцеза секогаш суви и опуштени. ОБЕЗБЕДЕТЕ БЕЗБЕДНОСТ НА СЕКОЈ ЧЕКОР од ПАТОТ : избираме флексибилен, нелизгав и издржлив гумен ѓон за добро да го заштитиме вашето малечко кога оди, танцува или трча со таков пар симпатични чизми до глуждот. УЖИВАЈТЕ НАСЕКАДЕ : кратките чизми на девојчето се безвременски и класичен дизајн со кружен прст и низок врв. Вашето малечко може да ги носи чизмите со фустан или секојдневна облека за да ужива во забава, натпревар,свадба, училиште, танцување, настап, секојдневно носење или други прилики. ПРЕЗЕМЕТЕ И ИСКЛУЧЕТЕ ГИ САМИТЕ ДЕВОЈКИ : Практичното, силно и издржливо затворање на страничниот патент е лесно за вашето малечко сами да ги облече или исклучи чевлите и прилагодливо за совршено вклопување. КАКО ДА ИЗБЕРЕТЕ СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА : ние ја нудиме нашата табела со големини на сликите за да се осигураме дека можете да изберете совршена големина за вашите малечки. Ве молиме измерете ја должината на стапалата на вашето малечко и погледнете ја нашата табела со големини за да добиете вистинска големина.

Спецификација

Избор на клиент