.

.

Влажна n дива мегаласт течна мачка мат кармин, лабава промена

Влажна n дива мегаласт течна мачка мат кармин, лабава промена

DEN 159.84
Залиха
Достапно за нарачка

На што се лизга како путер, се чувствува како втора кожа и нема да пушти? Нашиот течен мат кармин за мачки! Направено со залепени суперсили, продолжува со сјајни, но сепак се претвора во високо -пигментирана мат финиш со некоја сериозна моќ за престој. Прочитајте ги нашите усни Оваа боја не оди никаде. Менува на сјајни и се претвора во високо -пигментирана матна завршница. Лесна формула направена со сериозна моќ за престој. Интензивна пигментација без да се исушат усните.

Спецификација

Избор на клиент