.

.

Вистинска Ѕвезда од Томи Хилфигер Гел За Туширање 2. Оз За Жени од 3 години

Вистинска Ѕвезда од Томи Хилфигер Гел За Туширање 2. Оз За Жени од 3 години

DEN 159.52
Залиха
Достапно за нарачка

Најновиот мирис На Томи Хилфигер, Вистинска Ѕвезда ја слави убавината на Бијонсе Ноулс. Примамлив цветен ориентален мирис кој е убава мешавина од орли помине, со зрна пченица. Уникатен мирис кој е забавен и примамлив. Освежувачкиот, ориентален и дрвенест мирис остава да се чувствувате кул и самоуверено. Идеален за различни прилики. Мирис кој е широко прифатлив. Тоа е лесен, освежувачки и може да се применува често. мирис за да трае подолго.

Спецификација

Избор на клиент