.

.

Вино на Нито Сенетинер Пино Ноар, МЛ, шише

Вино на Нито Сенетинер Пино Ноар, МЛ, шише

DEN 31.68
Залиха
Достапно за нарачка

Нито Сенетинер Пино Ноар, светло црвено вино со гнојни нијанси. Носот носи на ум кисели црвени бобинки со неколку свињи од слива. Има елегантно, остар и освежувачко непце. Nieto Wine Nieto Reserva Pinot Noir 750ml.

Спецификација

Избор на клиент