.

.

Вилсон В турска торба за голф, делител на начин, морнарица црвено бело

Вилсон В турска торба за голф, делител на начин, морнарица црвено бело

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

Торбата со колички Вилсон е ваш идеален придружник на теренот за голф. Оваа лесна торба за колички е тешка за карактеристиките дизајнирани да ги одржуваат вашите клубови и опрема организирани и лесно достапни. 14-насочен врв го сместува и штити целиот избор на клубови. 7 големи џебови држат сè што ви треба, вклучувајќи топки за голф, опрема за дожд и други додатоци, а има и посветени држачи за чадор, крпа и ракавица за голф. Една лента за рамо и лента за ленти со колички обезбедуваат дел од умот додека се во тек. Поставете ја торбата со колички Вилсон и погоди го курсот со доверба, знаејќи дека вашиот комплет е безбеден и лесно достапен. Лесна торба оптимизирана за употреба на коли. Подложен, 14-насочен врв ги штити клубовите. Ергономска лента за едно рамо. 7 големи џебови со лесен пристап. Вклучува држач за чадор, прстен за крпи и држач за ракавици.

Спецификација

Избор на клиент