.

.

Вестон Дома Делани Дво-тон Функционален чам со перница и складирање, морска зелена боја

Вестон Дома Делани Дво-тон Функционален чам со перница и складирање, морска зелена боја

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

Создадете елемент на драма во вашата спална соба или дневна соба со оваа ситна дво-тон темна и светлина функционална чаша со 1 перница од домот на Вестон. Дво-тон кадифен кадифелен материјал линии на ова место за изјава за да додадете гламурозен изглед и да се чувствувате како никогаш да не сте виделе порано. Погоден простор за складирање на лифт е сместен под столот за да ви помогне да организирате дополнителни перници, ќебиња, книги и списанија, додека потпирачот за рака се склопува целосно за да ви овозможи да дремнете! Совршено за оние кои сакаат да се релаксираат во стил, оваа модерна салон за чамци е уникатно стилизирана со бурна силуета за да создадат велемајтрава вибрација. Добро координирајќи се со палетите со тон тон во боја, ова од еден вид седиште е сигурно да даде изјава во рамките на вашиот простор стилизиран на глам. Комплетот вклучува : една (1) хаиза, една (1) перница. Пространо складирање. Задебелениот материјал со двоен кадифе, додава уникатен изглед и чувство. Повеќе позиции на потпирачот за глава. Севкупни димензии 63.4 ”W x 31.9” D X 31.5''H. Продолжени димензии на chaise : 74 ”w x 31.9” d x 31.5 "ч. Димензии на перници : 17”. Материјали : полиестер, пена, дрво, с-с-пронг, мрежи. Потребно е собрание. Бродови во една (1) кутија.

Спецификација

Избор на клиент