.

.

Велигденска среќа се врати уметноста деко модна двојка порцеланска кригла постави cerac lover cup срцев рачка

Велигденска среќа се врати уметноста деко модна двојка порцеланска кригла постави cerac lover cup срцев рачка

DEN 631.84
Залиха
Достапно за нарачка

Капацитет : 12oz / 350 mlsize : 9,6 cm (3,7 инчи) висока x 8,2 cm (3,2 инчи) Дијаметарот : -Дизајн на рачка во форма на срце.-Апсолутно одличен подарок за славење на свадба, годишнина, Денот на вineубените или какви било посебни и слатки прилики.-Поставете го овој забавен подарок на пријател, или додадете малку кора од кора од вашата колекција за вечера. X Mugthis производ може да се персонализира. Ве молиме, нарачајте прво и испратете ми ја вашата слика преку е -пошта . сакаме да ги донесеме идеите на сите во реалност. Ние нудиме најголем избор на производи за вас, како што се 3 C, чаши и украси на wallидови, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. Велигденска среќа се врати уметност деко модна двојка порцеланска кригла постави cerac lover cup срцев рачка.

Спецификација

Избор на клиент