.

.

Велигденска L пеперутка за пеперутка

Велигденска L пеперутка за пеперутка

DEN 319.52
Залиха
Достапно за нарачка

Оваа велигденска џамбо пластична плоча е одлична за лов на велигденски јајца или како подароци за деца. Кофата е дизајнирана да има пеперутки и има многу простор за добрите! Висококвалитетната конструкција овозможува да се користи палкот долго по велигденскиот празник. Велигден - џамбо пеперутка пластична палто димензии 10,75 "x 10,75" x 8,75. "Оваа џамбо -колче може да се користи за лов на велигденски јајца или како подароци за деца.

Спецификација

Избор на клиент