.

.

Вазни За Цветни Маси Отпорни На кршење За Модерен Декор На Домот, Минималистички Нордиски Бохо Во Стил На Вазер За Спална Соба, Кујна, Дневна Соба, Канцеларија и Сва?

Вазни За Цветни Маси Отпорни На кршење За Модерен Декор На Домот, Минималистички Нордиски Бохо Во Стил На Вазер За Спална Соба,

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

Спецификации : Уникатен дизајн, едноставен и елегантен.Изработен од висококвалитетен ЈП материјал, лесен и издржлив.Совршен за украсување студиска соба, ходник, свадбена забава итн. Тип : Вазематеријал : Пеквантност : 1 парчиња карактеристики : Лесен, отпорен На Кршење, Пластика, Декорација Тип 3500 Големина : 10,5 см х 20см/4,13" х 7,87" (Прибл.Тип 3502 Големина : 8см х 20см/3.15 "х 7.87" (Прибл.Тип 3504 Големина : 14,5 см х 20см/5,71 "х 7,87" (Прибл.Тип 3505 Големина : 14см х 20см/5.51 "х 7.87" (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметите може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење. Пакетот Вклучува : 1 х Вазна Уникатен дизајн, едноставен и елегантен. Изработен од висококвалитетен ЈП материјал, лесен и издржлив. Совршен за украсување студиска соба, ходник, свадбена забава итн.

Спецификација

Избор на клиент