.

.

Вазна од цвеќиња, сад за кафе и некои овошни галерии завиткани од платно-платно

Вазна од цвеќиња, сад за кафе и некои овошни галерии завиткани од платно-платно

DEN 1.33
Залиха
Достапно за нарачка

Уметничкото матно платно се користи за живописно да го рекреираат оригиналното дело на Винсент Вангог. Овие прекрасни отпечатоци се произведуваат со намера да го украсат вашиот дом, канцеларија или студио со брилијантната суштина на мајсторите што ги создадоа. Направени по нарачка. Подготвени да висат. Достапни големини на Muliple.

Спецификација

Избор на клиент