.

.

Варијации на кругот на палецот, монограм светли декоративни перници

Варијации на кругот на палецот, монограм светли декоративни перници

DEN 2.33
Залиха
Достапно за нарачка

Варијации на кругот на Thumbrintz Монограм Светли декоративни перници : 100 проценти полиестерско лице и бек -бек се рециклираат полиестерски микрофиберверверзии, затворени декоративни затворени перници се достапни во големини 14 x 14 ", 16 " x 16 ", 18 " x 18 ", 20 ", 20 ", 20 " X 20 "и 26 " x 26 "" Убава уметност од MWW Design Studio создава тематски дизајн за оваа печатена перница. Перницата е совршен акцент за софа, кревет или стол. Лицето и грбот се направени од мек ткаен полиестер. Сликата е отпечатена и на предната и од задната страна, со што перницата е реверзибилна. Исполнета со рециклиран полиестер микрофибер, перницата е совршена фокусна точка или како завршен допир во просторијата.

Спецификација

Избор на клиент