.

.

Универзитет Монструм АД Мајк Вазовски гумени нараквици

Универзитет Монструм АД Мајк Вазовски гумени нараквици

DEN 319.84
Залиха
Достапно за нарачка

Додадете дополнителна забава и возбуда во следната специјална пригода на вашето малечко со оваа фаворит на Универзитетската забава „Халмарк чудовишта“. Тоа е рачен лента во која се наоѓа едноодното лице на чудовиште, и доаѓа во светла сенка на зелена боја. Овој пакет доаѓа со четири партиски рачни ленти кои се изработени од траен гумен материјал. Тие се идеални за да поминат како награда за освојување игра или за ставање торба за добра за вашите мали гости да се вратат дома со себе. ХАЛМАРК ПАРТИОН УНИВЕРЗИТЕТ НА МОНСТЕР : Се одликува со лицето на едноодното чудовиште. Зелена. Направено од гума. Пакетот за ракави вклучува 4 рачни ленти.

Спецификација

Избор на клиент