.

.

Ултра Лесна Најлонска Перница За Кревет Шам 2-ПК

Ултра Лесна Најлонска Перница За Кревет Шам 2-ПК

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

Задебелени опции за боја и микрофибер конструкција го прават Овој Издувам Ултра Лесен Најлон Шам - Сет од 2 впечатлив начин да го комплетирате вашиот ансамбл за постелнина. Овој комплет вклучува две шамии за перници со дарежлива облога на прирабницата. Тие се достапни во избрани опции за големина. Препорачано миење раце.Перница Шам Димензии : Стандард : 26l x 68 W во.Кралот : 36 L x 20w во. За Epoch Hometexdermentedervind да се обезбеди најдобрите во современите ткаенини на пазарот луксузни дома декор, Epoch разбира дека денешните потрошувачи сакаат традиционален квалитет во стил да одговара на денешниот свет. Создадена Од ПРЕМИЕРОТ Лам, Епоха разбира дека задоволството на клиентите е клучно; за таа цел, тие произведуваат само најдобри производи со супериорни материјали и изработка за да траат. Изберете од достапните опции за големина. Комплет од 2 шеми за перници. 380-конец брои полиестер микрофибер ткаенина. Избор на опции со цврста боја. Прирабница трим. Рачно перење.

Спецификација

Избор на клиент