.

.

Љубезно Твое Женски Одржлив Памук Прилагодлив Лажичка Бралета

Љубезно Твое Женски Одржлив Памук Прилагодлив Лажичка Бралета

DEN 1.33
Залиха
Достапно за нарачка

Сето тоа е за удобност со Љубезна Памучна Лажичка Бралета. Градник од растително потекло изработен од памучна ткаенина што дише и се чувствува лесен како воздух, овој градник нуди совршена количина на поддршка и покриеност— за да се чувствувате удобно од утро до вечер. Изработени од памук и со отстранливи влошки направени од шеќерна трска, ќе се чувствувате одлично да го носите—и да бидете љубезни и кон планетата. Плус, со љубезната лепенка за лого на удобната подлога, нашата памучна бралета изгледа исто толку симпатична соло како и одоздола. Со избирање на нашите производи од памук, вие ја поддржувате љубезната инвестиција во Мисијата На Подобар памук. Овој производ се добива преку систем на масовна рамнотежа и затоа може Да не содржи Подобар памук. . Мека на тебе. Лесно на планетата. Ние сме љубезни. Љубезно Твое Женски Одржлив Памук Прилагодлив Лажичка Бралета. Направено со памук . 95% памук 5% спандекс. Отстранливи влошки изработени од растителни материјали (шеќерна трска) . Без жица. Прилагодливи ремени. В-деколте на вратот. љубезно логото лепенка детали. Затворање на повлекување. Машинско перење. Еко-совет : Сушење На Воздухот нашите градници им помагаат да ја задржат својата форма, да траат подолго..и е подобро За Мајката Земја! Со избирање на нашите производи од памук, вие ја поддржувате љубезната инвестиција во Мисијата На Подобар памук. Овој производ се добива преку систем на масовна рамнотежа и затоа може Да не содржи Подобар памук.

Спецификација

Избор на клиент