.

.

Убавина Природни Патувања Најважен Комплет Убавина Во Бегство Големина На Патување Комплет За Нега На Тело-Исчистете, Освежете, Хидрирајте-Заштедете Време И Ослоб

Убавина Природни Патувања Најважен Комплет Убавина Во Бегство Големина На Патување Комплет За Нега На Тело-Исчистете, Освежете,

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

Природни, здрави најважни патувања за освежување, смирување и хидратација во движење. Секоја памучна кеса со одржлив извор содржи четири од најдобрите производи СО големина НА патување НА ЈУНИС. Листовите за туширање се големи, меки, претходно навлажнети марамчиња за тело кои освежуваат и дезодорираат кога туширањето не е опција. Флеш Бања Чистачот За Тело Без Плакнење е идеален за брзо чистење по енергичен тренинг. Хидратантниот Број До Зен ја враќа изгубената влага кога ви е најпотребна. Создадете свој меур на свежина и спокојство каде и да одите Со Мојата Ом Светска Ароматична Магла за Тело. Комплетот Содржи : 3 х Листови За Туширање Големи Биоразградливи Марамчиња За Тело, 1,7 мл. Флеш Бања Не-Исплакнете Тело Чистење, 1.7 мл. Мојот Ом Светот Ароматична Магла За Тело, 1 мл. Брои До ЗЕН ПОДМЛАДУВАЊЕ РАКА И Тело Cr ME БРЕНД ПРИКАЗНА ВО ЈУНИ, создаваме здрави, природни производи за нега на кожа и тело кои заштедуваат време, го враќаат здравјето и го ублажуваат стресот, така што активните луѓе кои го следат животот со страст можат да направат повеќе, да живеат повеќе и да најдат повеќе радост во секој момент. Ништо. Ништо. Ништо.

Спецификација

Избор на клиент