.

.

Трпезариска табла со стаклени врати во полукружен слот

Трпезариска табла со стаклени врати во полукружен слот

DEN 1.33
Залиха
Достапно за нарачка

Трпезариска табла со 2 стаклени врати Во Полукружен Слот За Продажба Карактеристики : Повеќенаменски : Нашата гарнитура е совршена за додавање повеќе простор во вашата кујна, трпезарија или забава со шведска маса и може да се користи за складирање на мали апарати, садови, стакларија, крпи, вино и се друго на што можете да помислите.Лесно За Чистење : конзолата има модерен стил на дизајн, мала тежина, компактен дизајн, водоотпорен и отпорен на гребење. Преку извонредната изработка, имајќи корист од рамната, како и мазната површина, можете без напор да ја избришете прашината и нечистотијата и да ја одржувате чистата табла за шведска маса.Лесно за склопување : оваа табла доаѓа со чекор-по-чекор инструкции за склопување и нумерирани делови и хардвер за да се осигурате дека ќе можете да ја поставите без тешкотии.Димензии и Тежина на производот : Големина На Пакетот : 58,27" X 18,78" X 4,33" H(картон #1) 25,59" X20, 87" X 5,71" H(картон #2) N. W : 47,4 lb (картон #1) 33,70 lb (картон #2) G. W : 53,68 lb (картон #1) 35,6 lb (картон #2)Спецификација : Име На Производ : Трпезариска Табла Со 2 Стаклени Врати Во Полукружен Слотматеријал : е1 мдфиниш : ув сликарствобојка : Потребно Е Бело Склопување : 180 Картони За Мини Пакет : 2 детали за Пакување : кафеав картон со 5 слоја со 6 страни пена заштити внатре.Нашиот производ го помина тестот за паѓање според меѓународниот стандард.Земја На Оригинал : Кинанотика : Предметите може малку да се разликуваат од фотографијата во однос на бојата поради осветлувањето за време на фотографирањето или екранот на мониторот.Внимание ве молам неправилната употреба на завртки може да предизвика оштетување на површината на производот! Ве молиме бидете внимателни при инсталирањето. Јадење табла со 2 стаклени врати во полукружен слот.

Спецификација

Избор на клиент