.

.

Tri Color Amado Hoodie Pullover Sweatshirt со недефинирани подароци

Tri Color Amado Hoodie Pullover Sweatshirt со недефинирани подароци

DEN 303.84
Залиха
Достапно за нарачка

Останете топло додека изгледате кул со недефинирани подароци унисекс бела три бои Амадо Худи. Чувајте ја главата топла со двојно поставен аспиратор и рацете удобни со нашата двојна игла зашиена предна торбичка. Одликувајќи се со Tri Color Amado отпечатена низ предниот дел на џемпери, оваа худи е сигурно дека ќе стане омилен есен и зима. Двоен-поставен аспиратор. Прекината на воздухот се врти со меко чувство и намалено пилинг. 11 атлетски ребра плете манжетни и лента за половината со спандекс. Двојно-шевовите на игли низ целиот свет. Prontеб на предната торбичка. Бело.

Спецификација

Избор на клиент