.

.

Трговска марка ликовна уметност 'палма лист 4' платно уметност до лето тали хилти

Трговска марка ликовна уметност 'палма лист 4' платно уметност до лето тали хилти

DEN 2.33
Залиха
Достапно за нарачка

Уметник : Лето Тали Hilty Subject : Abstract Style : Modern & Modern and Modernivery Product Тип : Галерија-обвиткано платно Арт. За создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство. Лето Тали Хилити „Палм лист 4“ платно уметност.

Спецификација

Избор на клиент