.

.

Traexpress Нова есенска облека за девојчиња принцеза новороденче фустан за девојче забавно венчаница за новороденче годишно роденден девојче

Traexpress Нова есенска облека за девојчиња принцеза новороденче фустан за девојче забавно венчаница за новороденче годишно

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

Fit : Се вклопува во вистинитоста на големината, земете ја вашата нормална големина. Вистински слики : Да. Материјален состав : Памук, полиестер. Јака : О-врат. Силуета : наметка од топка. Декорација : Цвеќиња. Стил на облекување : наметка од топка. Должина на фустаните : должина на коленото. Стил на ракав : Редовно. Должина на ракавот (CM) : Целосно. Стил : Обичен. Материјал : Памук, полиестер. Тип на шема : Цветни. Потекло : Кина на копното. CN : jhejiang. Сезона : Лето. Опсег на возраст : 0-6м, 7-12м, 13-24м, 25-36м, 4-6 Y. Име на одделот : Бебе. Пол : Бебе девојки. CN : Guangdong. Големина : 70-80-90-100-110 TRAEXPRESS Нова есенска облека за девојчиња, принцеза новороденче фустан за девојче забавно венчаница за венчавка Доенче 1 година роденденска девојка.

Спецификација

Избор на клиент